Büro Taşıma

OFİS TAŞIMA

Büro taşımak, sandığınız kadar zor değil. Bir plan çizgisinde ilerleyerek, kısa sürede büroinizi toparlayıp taşıyabilirsiniz. Hele bir de Yiğitoğlu Nakliyat ile çalışırsanız işiniz daha da kolay!

Anlaşmamızı yaptıktan sonra içimizden bir arkadaşı büroinize gönderiyoruz. Bu arkadaş büroinize gelip, büroinizi inceliyor. Hangi eşyanın nasıl paketlenmesi gerektiğini not alıyor. Eşyalarınızın listesi oluşturulmuş oluyor. Ardından anlaştığımız tarihte bu kez ekibimizle gelip eşyalarınızı paketliyoruz. Büro taşımacılığı yaparken bilgi ve belgelerinizin gizliliği ve korunması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle dilerseniz, söz konusu belgeleri, klasörleri ve benzeri eşyaları kendiniz de paketleyebilirsiniz, paketlemeyi bize de bırakabilirsiniz. Sökülmesi gereken büro mobilyalarını biz söküp paketliyoruz. Çizilip hasar görmeyeceğinden emin olacağımız şekilde paketlemeyi gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar ve elektronik eşyalarınız için hassasiyete en dayanıklı olacak şekilde paketleme yapıyoruz. Taşıma tarihi gelip çattığında da size verdiğimiz saatte büroinizde oluyoruz. Kendi ellerimizle hazırladığımız koli ve paketleri dikkatle nakliye tırımıza taşıyoruz. Bize verdiğiniz adrese tüm eşyalarınızı eksiksiz ve sapsağlam teslim ediyoruz. Montajı gereken, söktüğümüz eşyalarınızı (masa, dolap, kitaplık vs.) tekrar birleştiriyoruz. Eşyalarınızı yeni büroinizdeki yeni yerlerine tek tek yerleştiriyoruz. Eğer eşyalarınızın taşınacak tarihe dek başka bir yerde durması gerekiyorsa size bunun için depo imkanı da sunuyoruz. Ne kadar süre kalacaksa, paketlenmiş eşyalarınızı depomuzda muhafaza ediyoruz. Yeni büroe geçtiğiniz zaman da tekrar eşyalarınızı yeni büroinize taşıyıp yerleştiriyoruz. Planlı ve düzenli çalışma sonucu işten çift taraflı memnuniyeti sağlıyoruz.

Eğer sizin de taşınacak bir büronuz varsa ve taşıyacak nakliyat firması hala bulamadıysanız Yiğitoğlu Nakliyat harika bir seçim olacaktır. Güven ve samimiyete dayandırdığımız iş anlayışı ile müşterilerimizi her zaman memnun etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle de işimizi severek ve özenle yapıyoruz. Bizi tercih etmeniz için sebep çok… Sizin yapmanız gereken, bize ulaşmak; biz ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyor ve sektörde öncü olma yolunda ilerliyoruz. Bize güvenin, hem kafanız hem de gönlünüz rahat olsun. Kısa sürede ve güvenli nakliye için, Yiğitoğlu Nakliyat her zaman aklınızın bir köşesinde bulunsun.

FİRMA GÖRSELLERİ

 

Hemen Ara