Evden Eve Nakliyat

Bir insanın yeni bir eve taşınması her yönden zordur. Eski eve olan alışkanlığınızdan dolayı evinizden vazgeçmek istemezsiniz, bir yandan da yeni evin heyecanı ile dolup taşarsınız. Bu duygusal boyutun yanı sıra bir sonu yorgunlukla bitecek bir gerçek “taşıma” öyküsü var. Bu her insanın gözünde dağ gibi büyüyor. Aman yemek takımım kırılsa, aman takılarım kaybolursa, aman mobilyalarım çizilirse… Her taşınan insan bu tarz kaygıları taşıyor. Bir de eşya paketlemesiydi, nakliye firması bulmasıydı, yeni eve de yerleştirmesiydi derken bir ton iş çıkıyor insanın başına. Taşınma işini sadece düşünmek bile yetiyor yorulmaya.  Ama artık tüm bunlar gözünüzde büyümesin evinizi taşımak gözünüzde büyümesin! Yiğitoğlu Nakliyat hem eşyalarınızı özenle paketler, hem de güvenle taşır.

Size eğer Yiğitoğlu Nakliyat ile çalışırsanız, yeni eve taşınma maceranızın nasıl olacağını bir anlatalım. Anlaşmamızı yaptıktan sonra, bize verdiğiniz tarihte evinize geliyoruz. Eşyalarınızı, hepsinin korunma ihtiyacına göre en sağlam şekilde paketliyoruz. Çünkü biliyoruz ki eş taşımak öyle sadece eşyaları oradan alıp öbür yana götürmekten ibaret değil. Asıl iş o eşyalara hiç zarar vermeden taşıyabilmek. Biz de size bunun garantisini veriyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinin ardından, istediğiniz tarihte eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz. Hatta size bir de ipucu verelim; eğer kolilerin üzerinde hangi kolinin hangi odaya gideceğini ifade eden etiketler yapıştırırsanız hem sizin işiniz hem de bizim işimiz daha da kolay! Biz neyi nereye götüreceğimizi daha iyi bilmiş olacağız. Siz de biz evden ayrıldıktan sonra kolilerinizi bir o yana bir bu yana sürüklemek zorunda kalmayacaksınız.

Samimiyete dayanan, temiz bir iş istiyorsanız; şüpheniz ilk tercihiniz Yiğitoğlu Nakliyat olmalı. İşiniz özveri ile yapan ekimiz ile eşyalarınızı bize emanet ederken içinizde hiçbir kaygıya yer kalmaz. Planlı, programlı davranarak ve profesyonel bir şekilde işimizi yapıyoruz. Yeni bir eve taşınmak gözünüzde kâbusa dönüşmesin. Yiğitoğlu Nakliyat ile yeni evinize hızlıca taşının, hem de eşya paketleme yükünden kurtulmuş olun. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz, nakliye işlemini dileğiniz zaman gerçekleştiririz.

FİRMA GÖRSELLERİ

 

Hemen Ara