Tekstil Taşıma


Tekstil
 şirketleri ve fabrikalarının genel olarak çeşitli büyüklüklerde dokuma, kesme, ütüleme vs gibi birçok makine bulunmaktadır. Bu değerli makinelerin taşınmaları da büyük önem arzetmektedir.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

– Overlok makinaları ambalajlanır ve taşınır.
– Dikiş makinaları ambalajlanır ve taşınır.

– Ütüler ambalajlanır ve taşınır..
 Tekstil mobilyaları ambalajlanır ve taşınır.
– Kesim makinaları ambalajlanır ve taşınır.
– Ağır makinalar forktlift ile yüklenmektedir

ASKILI TAŞIMACILIK 

Yiğitoğlu NAKLİYAT EVDEN EVE taşımacılığının yanı sıra “Güvenli Ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile tekstilcilere özel hizmet veriyor. Araç filosunda Askılı tekstil taşımasına yönelik olarak düzenlettiği kapalı kasa araçlar ile Türk Tekstil sektörünün yanında yer alıyor. Tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor. 

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz.

MAĞAZA TAŞIMACILIK

Mağaza taşımacılığı askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde siz mağaza sahipleri için sorun olmaktan çıkmaktadır. Mağaza ve / veya tekstil taşımalarındakullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış olan araçlarımız ile mağaza ve ekipmanlarınızı sorunsuz şekilde taşımaktayız.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

– Mağaza reyonları ambalajlanır ve taşınır.
– Mobilyalar ambalajlanır ve taşınır.
– Kabinler ambalajlanır ve taşınır.

– Mankenler ambalajlanır ve taşınır.
– Elbiseler ambalajlanıp askılı araca yerleştirilir.
– Varsa dekor ve dekor malzemeleri ambalajlanır ve taşınır.

FİRMA GÖRSELLERİ

 

Hemen Ara