Eşya Depolama

Evinizi, ofisinizi, büronuzu boşaltmanız lazım ancak yeni taşınacağınız yere taşınmanıza da biraz vakit var. Ama eşyalarınızı koyacak yeriniz yok. Ne yapıp ne edeceğinizi bilemez haldesiniz. Yiğitoğlu Nakliyat sizin için eşyalarınızı özel deposunda korur. Hiç telaşa gerek yok, bize haber verin eşyalarınızı paketleyelim, depomuzda bekletelim. Dilediğiniz tarihte de vereceğiniz adrese nakliye edelim. Yiğitoğlu Nakliyat ile taşınma konusundaki her türlü derdinize deva var.

Yiğitoğlu Nakliyat, İstanbul’un Beşiktaş semtinden, tüm İstanbul’a nakliyat hizmeti sunan bir firmadır. Güvenilir bir nakliyat firması bulmak taşınma konusunda en önemli şeylerden biri. Bizi bulduktan sonra geride dert edeceğiniz hiçbir şey kalmıyor. Biz önce geliyor yerinizi inceliyoruz. Eşyalarınızın listesini çıkarıyoruz. Hangi eşyanın nasıl paketleneceğine, hangi eşyaların sökülüp yeniden monte edileceğine karar veriyoruz. Eşyalarınızı taşımak için kaç arkadaşa ihtiyacımız var ya da kaç tır gerekli, bunları belirliyoruz. Ardından sökülebilecek olan, masa, gardolap, kitaplık ve benzeri mobilyalarınızı temel şekilde, kesinlikle zarar vermeden söküyoruz. Ardından daha evvel karar verdiğimiz paketleme tipine göre eşyalarınızı sağlam şekilde ambalajlıyoruz. Hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceğinden emin olmaya çalışıyoruz. Ardından elektronik eşyalarınız varsa onun için ayrı bir paketleme yapıyoruz. Koltuk takımı gibi kirlenmeye lekelenmeye müsait eşyalarınız için de kirlenmelerini ya da döşemelerinin yırtılmalarını önleyecek şekilde paketliyoruz. Paketleme işlemi tamamen bitmesinin ardından eşyalarınızı depomuza yerleştiriyoruz ve diğer adrese gidecek güne kadar güvenle saklıyoruz.

Sektördeki her firma depolama müşterilerine depolama hizmeti sunmaz. Yiğitoğlu Nakliyat’ın ayrıcalığı olarak, yeri olmayan müşterilerimiz için eşyalarını koyacak alan fırsatı sunuyoruz. Plan ve program dâhilinde ve birbirimizden haberdar olarak iş yaparsak, her iki tarafın da memnuniyetini sağlamış oluruz. Yiğitoğlu Nakliyat sektörde işin ehli olan firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul’un göbeğinde, gece gündüz demeden haftanın yedi günü hizmet veriyoruz. Eğer sizin de nakliye ya da depoya ihtiyacınız var ise, sizin için de seve seve hizmette bulunuruz. Tek yapmanız gereken uğrayıp bir çayımızı içmek. Siz bize işin detaylarını bize aktardıktan sonra, gerisi bizde! Hızlı ve güvenli bir taşınma için bizimle çalışın.

FİRMA GÖRSELLERİ

 

Hemen Ara