Hakkımızda

FİRMA HAKKINDA

Müşteri memnuniyetini  üst düzeyde tutmayı misyon edindiğimiz Yiğitoğlu Nakliyat olarak profesyonel olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, depolama gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. Sektörde müşterilerin beklentilerinin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunarak hizmet veriyoruz. Yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturmuş olduğumuz kurumsal yapımızla sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biriyiz.I “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Yiğitoğlu Nakliyat güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimize 1997’den bu yana hizmet sunuyoruz. Sigorta garantili nakliyat için doğru ve güvenilir adres Yiğitoğlu Nakliyat şehiriçi ve şehirler arası her türlü ev veya ofis nakliyesinde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Türkiye’nin profesyonel hizmet veren sayılı firmalarından biri olan Yiğitoğlu Nakliyat ile gözünüz arkada kalmasın!

MİSYONUMUZ

Yiğitoğlu Nakliyat, beklentilerin üzerinde müşteri memnuniyeti sağlamayı birincil hedef bilir. Müşteri ilişkilerinde her zaman güven ve samimiyeti ön planda tutar. İş ahlakına sahip deneyimli çalışanlarıyla, en kaliteli işi ortaya çıkarmayı amaçlar. 7/24 taşımacılık yaparak, sektördeki farkını ortaya koyar.

VİZYONUMUZ

Yiğitoğlu Nakliyat, sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp, tüm ülkede bir numaralı nakliyat firması olmayı hedefliyor. Başarı merdivenlerini adım adım çıkan Yiğitoğlu Nakliyat, müşterilerine her zaman hasarsız ve hızlı taşımacılık imkânı sunmak istiyor. Taşımacılık sektöründe en son gelişmeleri takip ederek, sürekli daha da iyisi ve yenisini istiyor.

İLETİŞİM VE ULAŞIM

dikilitaş mah fulya deresi sok fulya sitisi h blok no 4 dükkan 31

Beşiktaş/İstanbul

0533 544 73 58

0533 647 29  03

(0212) 327 74 68

[email protected]

Çalışma Saatleri: 7/24

FİRMA GÖRSELLERİ

 

Hemen Ara