Pratikbox Kiralama

Bir Pratikbox ile Neleri Taşıyabilirsiniz?

Daha uygun fiyata  daha fazla eşya taşımak isteyenler burada mı? Pratikbox’a hoş geldiniz. Pratikbox ile dayanıksız karton kolilerin aksine %35 daha fazla eşya taşıyabilir ve daha güvenli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Sadece bir Pratikbox’a  yaklaşık 60 kitap ya da 15 – 20 çift ayakkabı sığdırabilirsiniz. Hassas mutfak eşyalarınızı veya manevi değeri yüksek antika değerindeki eşyalarınızı dayanıklı Pratikbox taşınma kutularıyla taşıyabilirsiniz.

Karbon ayak izimizi küçültmek hedefiyle tamamen geri dönüşümlü plastikten üretilen Pratikbox bireysel ve kurumsal taşınmalarınız için tasarlandı. İstiflenebilir iç içe geçen Pratikbox’lar alan kazanımınızı arttırır. Pratikbox taşınma kutularınızın kapaklarını kapatabilir, güvenli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Neden Pratikbox?

Bireysel ve kurumsal taşınmalarınızda ‘’şimdi karton koli nereden bulacağım?’’‘’tüh bant bitti!’’‘’nakliye sırasında yağmurdan dolayı karton kolim ıslandı ve eşyalarım kirlendi’’‘’ taşınma sırasında karton kolimin bantları çözüldü ve eşyalarım kırıldı şimdi ne yapacağım?’’ gibi sorunlara son vermeye geldik. İşte bu yüzden Pratikbox’a güvenin ve rahat bir şekilde taşının.

Taşınma esnasında Pratikbox’ın kiralık taşınma kutularını kolayca taşıyabilmeniz için kiralık taşıma arabasını siparişinize eklemeyi unutmayınız.

 

Hemen Ara